Томас Грімм: Динамо побачить переваги в єдиному телепуле

0
1

Президент УПЛ Томас Грімм та його радник Ігор Пидкипный в інтерв’ю tribunа розповіли про процес створення єдиного телевізійного пулу.

– Єдиний пул фактично створений і набуде чинності з наступного сезону. Зараз ми якраз до цього готуємося. 1 листопада у нас була зустріч з представниками компаній, які проявили свій інтерес до роботи з нами. Нам потрібно вибрати одну з них. Продовжуємо працювати над аналізом маркетингової ситуації і компаній, які могли б стати нашими комерційними партнерами в майбутньому.

Паралельно дивимося, як краще розставити матчі за часом. Ми шукаємо найкращі часові слоти для початку матчів у п’ятницю, суботу і неділю. Тільки отримавши всю необхідну інформацію, ми зможемо зробити найкраще для розвитку футболу. Ми пропишемо документ, який визначить параметри наших змагань з комерційної точки зору, і який надішлемо нашим потенційним партнерам.

Але ми повинні почати роботу з усіма клубами. Вже запросили всіх можливих партнерів, щоб врахувати їх думку при формуванні цього документа. Для мене і моїх колег належить дуже інтенсивна робота в найближчі три місяці.

– Є конфлікт між «Динамо» і телеканалом «Футбол 1/2». Як вийти з цієї ситуації в майбутньому, якщо телеканал «Футбол» стане офіційним транслятором в рамках єдиного пулу?

Читайте також: Томас Грімм: «Питання про розширення УПЛ розглянемо в грудні»

– Нам відомо про цю проблему і ми її обговорювали з усіма сторонами конфлікту. Ми передбачимо в тендерній документації моменти, які дозволять як мінімум перегорнути цю сторінку і почати з чистого аркуша. Я впевнений, що при новій системі «Динамо» побачить переваги для себе. Настільки глибокий конфлікт між грандами футболу та телевізійного ринку не може бути корисним для комерційної привабливості нашого продукту.

Футбольний портал Footboom.com
теги: «Динамо» (Київ) Прем’єр-ліга Томас Грімм
Оцініть
Поділіться
Facebook
Twitter
Google+
Прогнози

Ліга Європи
2

«Ворскла» — «Арсенал» (Лондон). Анонс та прогноз матчу

01:15, 29.11.2018 5799


Ліга Європи
12

«Астана» – «Динамо». Анонс та прогноз матчу

18:24, 28.11.2018 9788


Ліга Чемпіонів
1

«Тоттенхем» — «Інтер». Анонс та прогноз матчу

09:06, 28.11.2018 8429


Ліга Чемпіонів
0

ПСЖ – «Ліверпуль». Анонс та прогноз матчу

22:23, 27.11.2018 10082


Ліга Чемпіонів
0

«Ліон» – «Манчестер Сіті». Анонс та прогноз матчу

11:34, 27.11.2018 8606

Перейти до всіх прогнозами

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here