Олег Саленко: Рианчо хотів командувати всім і всім керувати, Шевченко в якийсь момент це набридло

303

У Рауля Рианчо під час роботи у збірній України був конфлікт з Андрієм Шевченком. Про це в інтерв’ю “СЕ” розповів екс-форвард “синьо-жовтих” Олег Саленко.

– Ну у нього такий характер, розумієте? – відповів питанням на питання Саленко.

– Який такий?

– Рианчо завжди прагнув все робити сам. Хотів командувати всім і всім керувати, хоча головним тренером є Шевченко. У результаті стався конфлікт інтересів. Пішов такий ось расбаланс… Рианчо хотів, щоб гравці тренувалися за його методиками. У підсумку ФФУ стала на бік Шеви.

– Коли Рианчо покликали в збірну, не було побоювань, що він почне перетягувати ковдру на себе?

– Його взяли, щоб він на перших порах допомагав освоїтися Шевченка. Досвіду у іспанця було побільше. Коли Шева вже адаптувався до нової ролі, нотації іспанця вже виявилися не потрібні. Є головний тренер, все повинно бути підпорядковане його вимогам. Але у Рианчо чомусь було своє бачення ситуації. Іспанець завжди прагнув стати першим тренером. Що ж, нехай тепер покаже себе в “Спартаку”. Дорвався (посміхається).

– В якийсь момент Шевченко перестав це терпіти?

– Так. Спочатку Рианчо йому допомагав, вводив у курс справи, вони давно знайомі. Але потім Андрій зрозумів, що в команді має бути один головний тренер. Інші повинні йому допомагати, а не заважати.

– Рианчо, кажуть, і в київському “Динамо” намагався підсидіти Сергія Реброва…

– Схожа ситуація. Як я вже сказав, Рианчо потрібно було допомогти Шевченка в збірній, а потім залишитися другим тренером. А він вирішив по-іншому. Ось зараз у нього з’явилася можливість керувати “Спартаком”. Він свого домігся (посміхається). Подивимося, чи вийде у нього.

– Віктор Леоненко в інтерв’ю “СЭ” назвав Рианчо пустушкою, полубесковым, слабким тактиком.

– (Сміється).У Леоненко такий характер, він всіх розносить. Цей чоловік, який котить бочку (сміється). Я йому, правда, помічаю: якщо руйнуєш потім потрібно щось створити.

– А ви б оцінили Рианчо-тренера?

– Складно сказати. Він же все-таки номінально був на других ролях, помічником. Як він себе проявить будучи першим? Думаю, іспанець здатний створити єдиний колектив, зібрати команду. Але проблема зараз полягає в іншому.

– У чому ж?

– Його тактичні задуми розходяться з фірмовим стилем “Спартака”. Рианчо – “захисний” тренер. Підійде він червоно-білим? У іспанця все чітко, все тримають м’яч, по зонам. Для нього важливі ігрова дисципліна і самовіддача на полі. Ось в цьому він сильний.

– При цьому він не раз говорив, що для нього ідеал “Барселона” Гвардьоли.

– Ідеал? Але Рианчо чомусь будує гру по-іншому. Гра в короткий пас я щось в командах іспанця не бачив. Може бути, Рианчо змінив свій світогляд за останній час? Але щось слабо в це віриться.

Читайте також: Рауль Рианчо призначений виконуючим обов’язки головного тренера “Спартака”

Футбольний портал Footboom.com
теги: “Спартак” (Москва) Андрій Шевченко Олег Саленко Рауль Рианчо Україна
Оцініть
Поділіться
Facebook
Twitter
Google+
Прогнози

Ліга Європи
2

“Ворскла” – “Арсенал” (Лондон). Анонс та прогноз матчу

01:15, 29.11.2018 5785


Ліга Європи
12

“Астана” – “Динамо”. Анонс та прогноз матчу

18:24, 28.11.2018 9772


Ліга Чемпіонів
1

“Тоттенхем” – “Інтер”. Анонс та прогноз матчу

09:06, 28.11.2018 8427


Ліга Чемпіонів
0

ПСЖ – “Ліверпуль”. Анонс та прогноз матчу

22:23, 27.11.2018 10079


Ліга Чемпіонів
0

“Ліон” – “Манчестер Сіті”. Анонс та прогноз матчу

11:34, 27.11.2018 8604

Перейти до всіх прогнозами