Володимир Бондаренко український футболіст

6-26-2021

 

 

Владимир Бондаренко - биография, рейтинг, видео голов, фото, достижения |  Футбол Топ.ру
 

Про відхід з “Балтики” Володимира Бондаренка, одного з провідних футболістів двох останніх сезонів, шкодують не тільки вболівальники, а й тренери балтійців. Є від чого засумувати-позиція опорного півзахисника, диригента атак залишається в “Балтиці” чи не найпроблемнішою. Наставники переглянули чимало кандидатів. І, по всій видимості, пошук гравців на місце в центрі поля триватиме до самого початку чемпіонату. Також хочемо вам порекомендувати Владимир Бондаренко диплом футболіст повинен захищати під час кожної гри. 

У грудні 2008 року у бондаренко закінчився контракт з “Балтикою”. Керівництво клубу запропонувало новий договір, але фінансові умови виявилися нижчими, ніж очікував 27-річний півзахисник. Збільшити суму боси “Балтики” не змогли – фінансова криза на дворі, на рахунку кожна копійка. Точніше, цент, оскільки заробіток балтійців обчислюється в у.о. – в перерахунку на рублі. Бондаренко взяв час на роздуми і полетів додому до Києва, де у нього упорядкована квартира і живе сім’я.

В “Балтиці” до останнього сподівалися, що Володимир все-таки залишиться в Калінінграді, не знайшовши кращих варіантів. Так сталося минулого року-півзахисник намагався працевлаштуватися в київському “арсеналі”, але щось не зрослося. Майстер шкіряного м’яча повернувся в “Балтику” на екваторі підготовки до сезону-2008. Уклав річний контракт.

Цього разу Бондаренко, який став вільним агентом, твердо вирішив змінити клуб і знову відправився шукати щастя на рідну Україну. Тепер-в одеський”чорноморець”.

До чорного моря

У “Чорноморці” бондаренко припав до двору. Тим більше, в Одесу футболіст відправився безкоштовним гравцем. В умовах економічної нестабільності це великий плюс – за перехід досвідченого Хава одеситам не потрібно платити “Балтиці” ніяких грошей.

Наставник “моряків” Віктор Гришко відразу заявив, що всерйоз розраховує на співвітчизника і незабаром з ним буде укладено контракт. (за бондаренко українські тренери спостерігали з літа 2008 року, але керівництво “Балтики” тоді змогло утримати футболіста в команді.

Після чергових турецьких зборів угода дійсно була підписана. Через три роки срібний призер юнацького є – 2000 повернувся на Україну, оголосивши своє рішення твердим і остаточним.