Як вибрати тренера з плавання

9-1-2021

Mixsport — спортивный портал N1800 × 479

Як вибрати тренера з плавання?

Коли людина приймає рішення навчитися плавати і досягти в цій справі значних результатів, перед ним в максимальному ступені актуальності стає питання вибору тренера.  Хтось повинен не просто показати основи техніки плавання, а й передати свою майстерність з урахуванням всіх індивідуальних особливостей учня. При цьому не має великого значення для кого необхідно знайти хорошого тренера: для себе, або своєї дитини. Спробуємо дати кілька корисних порад, щоб ваші зусилля, час, і витрачені гроші не пропали даром. Також хочемо вам порекомендувати тренеры в Киеве на сайті mixsport.

Основні моменти при пошуку тренера з плавання

Насамперед про кваліфікацію фахівця скажуть його тренерські дипломи та сертифікати. Якщо на цьому етапі показати нічого, то краще не продовжувати співпраці. Це, звичайно, якщо учень налаштований отримати якісне навчання і серйозний результат.

При першій зустрічі не бійтеся задавати питання щодо методики і програми навчання, тривалості етапів. А також — який інвентар і які аксесуари для плавання будуть застосовуватися. Як приклад можна навести аксіому: ласти при навчанні застосовуються тільки на заключній стадії навчання (і то не завжди). Ні в якому разі не на початку. Інша справа-плавальні дошки.

Існує класичний порядок освоєння стилів плавання. Спочатку йде кроль на грудях, потім на спині, тільки потім батерфляй (дельфін). Завершальною технікою, як найбільш складною і енерговитратною, буде брас. Деякі професійні тренери найвищого класу можуть мати альтернативну програму, але абсолютній більшості випадків порядок саме такий.

Важливо, щоб наставник не тільки мав офіційно підтверджений диплом тренера, а й мав у минулому досвід виступу в змаганнях. Ще краще, якщо у нього є якісь досягнення в своїй спортивній біографії, медалі отримані на офіційних змаганнях.

Як відрізнити хорошого тренера від самозванця?

Як вже говорилося, запитуйте документи. У них написано, де фахівець отримував тренерську освіту. У державних закладах гарантія отримання якісної кваліфікації, як правило, вище.

Досвід. Молоді фахівці, навіть при персональній талановитості, не завжди враховують всі аспекти підготовчої роботи. Вони все ще будуть вчитися на вас, напрацьовуючи той самий досвід.

Запитуйте майбутнього тренера про його досягнення, нехай покаже свої грамоти, кубки та медалі. Якщо є що показати, і, якщо цього багато, і воно не куплено в переходах — такому фахівцеві точно буде чим поділитися зі своїм учнем.

Будемо сподіватися, що ці кілька порад допоможуть визначитися і знайти такого тренера, з яким навчання буде корисним, комфортним і, в підсумку, за не дуже довгий термін принесе відчутні результати.