Для разборок с Суркисом Ярославский вызвал Тайсона

Смотрел я в прошлом году матчи чемпионата Бразилии и недоумевал: "Почему наши клубы не купят игрока «Интернасионаля» Тайсона ? " Уж очень нравился мне этот парень, по моему скромному мнению, нападение «Интера» с этим игроком и без него — это две большие разницы. И вот радостная новость пришла из Харькова — «Металлист» привез бразильца в Украину.

Я рад за «Металл», но еще больше рад тому, что мы увидим этого игрока в нашей УПЛ. Сделаю смелый прогноз: Тайсон станет лучшим бомбардиром текущего чемпионата, даже с учетом аклиматизации.


Комментарии: 11 к “Для разборок с Суркисом Ярославский вызвал Тайсона”

 1. luka66 пасует :

  А можно выложить в блоге видео как играл Тайсон, или хотя бы ссылку?

 2. Футбольный Болельщик пасует :

  luca66, да конечно можно. Вот первая ссылка

  Тыц Вот еще Тыц Только не говори о нем в прошедшем времени, он ведь еще играет и я надеюсь что мой прогноз оправдается:-)

 3. luka66 пасует :

  Ну он же в Бразилии в ближайшее время играть не будет, поэтому и в прошедшем времени...

 4. oleksiy пасует :

  Занадто сміливий прогноз. Чемпіонат уже почався, є вже футболісти, що забили по 4-5 м'ячів. А йому ще треба пробитися до стартового складу...

 5. Футбольный Болельщик пасует :

  2 oleksiy

  Так, звичайно важко, але важливо, що Маркевич вірить в Тайсона. Це значить, він буде надавати йому не один шанс проявити себе. До того ж, зараз чемпіонат Бразилії вже у розпалі, тому ймовірно що гравець у тонусі. На заваді звичайно акліматизація та осіння погода, про яку я зовсім забув:-)))

 6. oleksiy пасует :

  Щоб стати кращим бомбардиром, треба забити ~20 м'ячів. Залишилось 22 тури. Крім того, кращі гравці будуть грати в ЛЄ, відповідно в деяких матчах чемпіонату відпочивати.

  Тобто треба буде забивати в середньому м'яч за гру.

  І це ще не рахуючи дискваліфікацій, травм, хвороб і т.д.

 7. luka66 пасует :

  А хоч якась контора приймає ставки на кращого бомбардира УПЛ, який кеф на Тайсона цікаво.

 8. Футбольный Болельщик пасует :

  Напевно, близько 1:20 давали б. Мені вже самому цікаво чим усе закінчиться. Сьогодні читав як Девіч його нахвалював: «Тайсон дуже швидкий та технічний, мені буде дуже зручно давати йому на хід»...щось приблизно так сказав.

 9. luka66 пасует :

  Що Девіч не скупий на компліменти це похвально, тим більше що сам він зараз не виблискую, після феєричного сезону своїх досягнень повторити поки що не може.

 10. Футбольный Болельщик пасует :

  А мені Марко в цьому сезоні подобається. Матч з «Омонією» це фантастика! За збірну в останньому матчі був найкращим на мій погляд. Жажа пішов, і Девіч знову став лідером команди. Також цікаво, як вони порозуміються с Тайсоном. Чи буде Девіч додавати, чи на фоні бразильця знову піде у тінь.

 11. Футбольный Болельщик пасует :

  oleksiy написал:

  Щоб стати кращим бомбардиром, треба забити ~20 м'ячів. Залишилось 22 тури. Крім того, кращі гравці будуть грати в ЛЄ, відповідно в деяких матчах чемпіонату відпочивати.

  Тобто треба буде забивати в середньому м'яч за гру.

  І це ще не рахуючи дискваліфікацій, травм, хвороб і т.д.

  Я зараз не маю часу дивитися статистику,але мені здається, що 20 м'ячів для нашого чемпіонату це дуже пристойно. В середньому кращими стають 3 12-16 голами, ні?

Озвучить свое мнение